• Psy - nasza pasja, nasz świat!
  • kontakt@pierwsza-paka.pl

Szafarnia 11, 80-755 Gdańsk

665-022-810

Karmy dla psów aktywnych

Karmy dla psów aktywnych

Chcesz mieć psa? Jeśli tak, to z pewnością wiesz, ze nie jest to zabawka, ale żywe stworzenie, które potrzebuje miejsca do spania, pokarmu, wyprowadzania i przede wszystkim miłości. Wiesz już, jakiego psa chcesz mieć? Jeśli jesteś człowiekiem pełnym energii, to zapewne właśnie takiego przyjaciela chcesz posiadać. Jaki będzie, więc dla Ciebie odpowiedni pupil? Istnieje wiele ras psów, które charakteryzują się wigorem. Jest to między innymi labrador. Są to psy, które są wiecznie szczęśliwe, uwielbiają biegania i są niezwykle sympatyczne. Jeśli tylko chcemy takiego pozytywnego psiaka, to musimy go kupić. Jego cena w porównaniu z innymi gatunkami, nie jest znowu taka wysoka, ponieważ wynosi około 2 tysiące złotych. Zależy, z której strony na to patrzymy oraz ile zarabiamy, to jest to dla nas drogo lub nie. Jeśli nie mas porządnych zarobków, to nie decyduj się na takiego pieska, ponieważ jego utrzymanie także jest kosztowne, więc może się okazać, ze pies będzie jadł lepiej niż Ty. Jeśli Cię stać, to nie ma najmniejszych przeszkód.

Nie jest to jedyna wesoła i energiczna rasa, jaką znajdziemy, jest jeszcze wiele psów, które mają wiecznie mnóstwo siły do zabawy, to, jakiego wybierzesz jest Twoją sprawę, ale bez względy na to, jaki on będzie miał kolor, rasę itp. potrzebuje odpowiednią karmę, która powinnaś mu zapewnić, jeśli chcesz, aby twój pies był energiczny i pełen życia.  

ROYAL CANIN Sporting Life Agility 4100 Large Dog

Ta konkretnie karma jest dla psów, które biorą udział w zawodach i potrzebna jest im naprawdę duża dawka mocy. Zawiera ona 40 % węglowodanów, które dają energię. Jej cechą jest bardzo szybkie zwiększanie wydajności u psów sportowych. Dba także o ich kondycję i mięśnie. Jest także odpowiedzialna za prawidłowe funkcjonowanie stawów, także wspomaga trawienie.

ROYAL CANIN Sporting Life Endurance 4800

Tym razem coś dla psów, którym potrzebne jest stopniowe uwalnianie energii. Dlatego karma ta zawiera 30% tłuszczów. Dzięki takiemu składowi, pies ma energię na długotrwały wysiłek poprzez zwiększenie jego wydajności. Dba ona również o kondycję i zdrowie, a także trawienie Twojego psa.

ROYAL CANIN Sporting Life Trail 4300

Karma dla pupili, które są dorosłe i często biegają oraz ruszają się. Taki aktywny pies, potrzebuje bardzo dużo składników, które dają zarówno energię jak i poprawiają kondycję. Takie właśnie składniki zawiera ww. karma, którą Twój pies musi koniecznie spróbować.

Udostępnij:

Zobacz